Aktualności
PL EN
 
Galeria
Seminarium dla nauczycieli

Zakład Badania Ssaków PAN zaprasza nauczycieli przyrody i biologii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w II edycji seminarium pt. „Ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej”.

Seminarium odbędzie się 24 października 2008 roku.

Zgłoszenia mozna nadsyłać do 10 października na załączonym formularzu (kliknij aby pobrać formularz).

W programie:

• „Projekt LIFE - Kraina Żubra” prezentacja Dorota Ławreszuk
• „Żubr – historia, ekologia i ochrona” wykład dr Rafał Kowalczyk
• warsztaty „Żubr – klasyfikacja gatunku jako jednostki taksonomicznej, pochodzenie, cechy” Grażyna Kowalczyk, Hanna Schmidt BPN
• warsztaty „Żubr – ekologia” Grażyna Kowalczyk, Hanna Schmidt BPN
• warsztaty „Żubr – występowanie, wady i zalety jego sąsiedztwa z człowiekiem” Grażyna Kowalczyk, Hanna Schmidt BPN
• warsztaty w Rezerwacie Pokazowym Żubrów – dr Katarzyna Daleszczyk

Wszyscy uczestnicy seminarium otrzymają zwrot kosztów podróży oraz materiały edukacyjne: propozycje lekcji do wykorzystania w szkole oraz inne materiały dotyczące biologii, ekologii i ochrony żubra.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia uczestnictwa i przesłanie na adres ZBS PAN, ul. Waszkiewicza 1, 17-230 Białowieża, nr fax: 085-682 77 52 lub na adres e-mail: dlawreszuk@zbs.bialowieza.pl do dnia 10.10.2008.

Skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia uczestnictwa w II edycji seminarium „Ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej”. W przypadku pytań prosimy o kontakt z panią Dorotą Ławreszuk , tel. 085-682 77 68 lub e-mail: dlawreszuk@zbs.bialowieza.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Projekt "Kraina Żubra - Ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE-Przyroda oraz przez Frankfurckie Towarzystwo Zoologiczne - Help for the threatened wildlife.
design :: Future4net