home

Czy znacie żubra? To wspaniały, ogromny i dziki zwierz, którego domem są polskie puszcze, z Puszczą Białowieską na czele. Dotychczas żubra można było znaleźć głównie w naukowych książkach, albo na pomnikach... ale, ale, przecież żubr jest też bardzo zabawny! Nie wierzycie? Rzućcie okiem na naszą stronę, a przekonacie się sami.
Jeśli zaś sądzicie, że o żubrze wiecie już dużo, zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym quizie wiedzy żubrowej. Sprawdźcie teraz jak dużo wiecie o tym największym ssaku lądowym naszego kontynentu.

Czy znacie już Żorża? Któż to może być? Zajrzyjcie na stronę i sprawdźcie to sami! Pamiętaj, że będą kolejne odcinki komiksu o przygodach poczciwego Żorża. Co go spotka tym razem? Nic nie powiemy, zajrzyj sam!

Z żubrami można się wspaniale bawić, ale tylko z tymi komputerowymi – nie próbujcie się bawić z żubrem spotkanym w lesie! Przygotowaliśmy dla Was zestaw gier – znajdziecie tutaj układanki, kolorowankę, quiz, sprawdzian szybkiego czytania. W przyszłości planujemy również inne gry. Zaglądajcie zatem do nas często.

Czy masz chwilę, żeby pokolorować smutnego, wyblakłego żubra? Zapraszamy do malowania!

Rysowanie żubra - filmik ⇒

galeria galeria galeria