Aktualności
PL EN
 
Galeria
Odbiór filmu promującego projekt Kraina Żubra.

29.02.2008. Odbiór filmu promującego projekt Kraina Żubra.
W Zakładzie Badania Ssaków odbył się odbiór filmu promującego projekt Life "Kraina Żubra" wyreżyserowanego przez znakomitego polskiego fotografika i filmowca-przyrodnika Jana Walencika, twórcy filmu "Tętno pierwotnej puszczy". Muzykę do filmu skomponował wybitny kompozytor filmowy Michał Lorenc ("300 mil do nieba", "Psy", "Przedwiośnie").

Film przedstawia sytuację żubra w Puszczy Białowieskiej i jej okolicach oraz założenia i cele projektu "Kraina Żubra". Wkrótce planowana jest oficjalna premiera filmu po której będzie on pokazywany na antenie wybranych stacji telewizyjnych oraz, w dalszym etapie, zostanie udostępniony na stronie internetowej "Krainy Żubra". W najbliższym czasie na stronie www.krainazubra.pl znajdzie się zwiastun filmu! Zapraszamy do oglądania już wkrótce!
Projekt "Kraina Żubra - Ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE-Przyroda oraz przez Frankfurckie Towarzystwo Zoologiczne - Help for the threatened wildlife.
design :: Future4net