Aktualności
PL EN
 
Galeria
Nowe przygody Żubra Pompika

Nakładem wydawnictwa Aksjomat z Krakowa ukazały się właśnie dwa nowe tomy historyjek o żubrze Pompiku i jego przygodach w puszczy. Każda z części to 12 opowieści z kolorowymi ilustracjami.
Mały żubr Pompik to chyba najbardziej ciekawskie ze wszystkich zwierzątek w całej puszczy. Tropiąc tajemnice lasu poznaje wielu jego mieszkańców i uczy się ciekawych rzeczy o ich zwyczajach. W każdej wyprawie żuberkowi towarzyszy jego mała siostrzyczka Polinka, przez którą Pompik czasami wpada w nieliche tarapaty. Ale spokojnie, starszy brat wcale się nie złości na Polinkę. Co więcej, Pompik szybko odkrywa, że jest tylko jedna rzecz przyjemniejsza od samodzielnego rozwiązywania zagadek lasu: rozwiązywanie ich wspólnie z Polinką. Bo przecież co dwie żubrze głowy to nie jedna...
Serdecznie polecamy przygody małych żuberków wszystkim ciekawym świata dzieciom.

Spotkanie z autorem oraz promocja książek odbędzie się 20.11.2009 r. (piątek) o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce, w czytelni dla dzieci. Serdecznie zapraszam.

 

Żubr Pompik
Letni zmierzch i inne opowieści

Żubr Pompik
Zapach wiosny i inne historie

 

 

   

2009-11-17

Projekt "Kraina Żubra - Ochrona żubra w Puszczy Białowieskiej" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE-Przyroda oraz przez Frankfurckie Towarzystwo Zoologiczne - Help for the threatened wildlife.
design :: Future4net